InterspaceБаза на знаењеДокументацијаКомуникацииБарање поддршка за Интернет пристап
КОМУНИКАЦИИ
12-Фев-201810-Фев-2024
Baranje poddrshka za Internet pristap
Za dobivanje brza pomosh za nashite uslugi, vi preporachuvame da podnesete baranje za poddrshka preku kontrolniot panel My Interspace. Ovoj proces mu pomaga na nashiot tim brzo da gi locira povrzanite sistemi i efikasno da go adresira vashiot problem.

Ednostavno najavete se vo My Interspace, izberete ja soodvetnata usluga i kliknete na tabot Poddrshka. Tamu, mozhete da kreirate tiket, detalno opishuvajkji go vashiot problem i izbirajkji go nivoto na prioritet.

Za podetalni informacii za toa kako da pobarate poddrshka, vkluchitelno i alternativni metodi za kontakt kako telefont i email, ve molime poglednete vo nasheto detalno upatstvo za baranje poddrshka.
Барање поддршка за Интернет пристап
За добивање брза помош за нашите услуги, ви препорачуваме да поднесете барање за поддршка преку контролниот панел My Interspace. Овој процес му помага на нашиот тим брзо да ги лоцира поврзаните системи и ефикасно да го адресира вашиот проблем.

Едноставно најавете се во My Interspace, изберете ја соодветната услуга и кликнете на табот Поддршка. Таму, можете да креирате тикет, детално опишувајќи го вашиот проблем и избирајќи го нивото на приоритет.

За подетални информации за тоа како да побарате поддршка, вклучително и алтернативни методи за контакт како телефонт и email, ве молиме погледнете во нашето детално упатство за барање поддршка.

Povrzani sodrzhini
Dokumentacija
Klaud
Komunikacii
Hosting
My Interspace
Tehnichki statii
Tutorijali
Nauchi
Novosti
Aktuelni novosti
Posledni nastani
Поврзани содржини
Документација
Клауд
Комуникации
Хостинг
My Interspace
Технички статии
Туторијали
Научи
Новости
Актуелни новости
Последни настани
Povrzani produkti
Internet pristap
Internet od najvisoka klasa za profesionalni potrebi. Superiorna tochka-do-tochka optichka linija, simetrichen download i upload, neogranichen soobrakjaj, SLA dogovor i statichka IP. Direktni konekcii so vrvnite globalni provajderi.

Nashata mrezhna arhitektura e so pasija dizajnirana da obezbedi konekcii so najvisok kvalitet do bilo koja destinacija vo svetot, rezultirajkji vo nesporedliva brzina na transfer i povekje stepena redundantnost.
Metro Eternet
Povrzete edna ili povekje dalechni lokacii vo edna privatna mrezha, koristejkji super brzi fiber optichki linii so zagarantiran protok.

Dokolku koristite nashi virtuelni privatni serveri ili dedicirani serveri, mozhete da gi soedinite privatnite mrezhi na vashite serveri i kancelarii.

Napravete znachitelno namaluvanje na troshocite preku spodeluvanje na diskov prostor, IP telefonija i drugi IT resursi pomegju povekje lokacii.
Поврзани продукти
Интернет пристап
Интернет од највисока класа за професионални потреби. Супериорна точка-до-точка оптичка линија, симетричен download и upload, неограничен сообраќај, SLA договор и статичка ИП. Директни конекции со врвните глобални провајдери.

Нашата мрежна архитектура е со пасија дизајнирана да обезбеди конекции со највисок квалитет до било која дестинација во светот, резултирајќи во неспоредлива брзина на трансфер и повеќе степена редундантност.
Метро Етернет
Поврзете една или повеќе далечни локации во една приватна мрежа, користејќи супер брзи фибер оптички линии со загарантиран проток.

Доколку користите наши виртуелни приватни сервери или дедицирани сервери, можете да ги соедините приватните мрежи на вашите сервери и канцеларии.

Направете значително намалување на трошоците преку споделување на дисков простор, IP телефонија и други ИТ ресурси помеѓу повеќе локации.


Нашата веб страна користи колачиња. Ако продолжите со нејзино користење, се согласувате да користиме колачиња и ги прифаќате нашите Правни информации.    Разбирам